Argali Sp. z o.o. to biuro polowań organizujące łowy w Polsce i na Świecie.

Twoje zadowolenie z udanego polowania to dla nas największa gratyfikacja.

Naszemu działaniu przyświeca jedna idea – Polowanie to Twoja, ale i nasza pasja, dlatego każde polowanie szyjemy na miarę indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto nam zaufać?


* Mamy długą tradycję i ponad 25 letnie doświadczenie w organizacji polowań
* Współpracujemy z najlepszymi obwodami łowieckimi w kraju, które selekcjonujemy od lat
* Obsługujemy naszych klientów w sposób kompleksowy – zorganizujemy Twoje polowanie, transport lądowy i lotniczy, preparację i spedycję trofeów, a także pomożemy zorganizować Twój czas wolny tak abyś mógł poznać miejsca i atrakcje turystyczne popularne w danym regionie
* Jesteśmy członkami takich organizacji jak PZŁ

Szymon Maćkowiak, Polska„W ciągu dekady byłem na Białorusi 22 razy zawsze z firmą Argali. Kiedy w 2005 roku spotkałem Andrzeja intuicja mnie nie zawiodła.Niezwykłe polowania i Niezwykli ludzie. Ojciec i Syn spełnili moje najskrytsze marzenia z niwy łowieckiej. Polowania na grube odyńce i kapitalne byki w pierwotnych łowiskach Białorusi na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Każdy wyjazd wyzwalał dreszcz emocji i zawsze miałem pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Począwszy od spraw organizacyjnych, które perfekcyjnie załatwiał Zdunek Junior a kończywszy na pobycie w łowisku z Andrzejem. Do dziś jak wspominam pewne sytuacje w łowisku ze Zdunkiem Seniorem zastanawiam się czy wiedza i praktyka łowiecka tego starego nemroda nie ma w sobie jakiegoś pierwiastka magii i czy nie jest z pogranicza szarlatanerii...Te cudowne łowieckie dni i noce pozostaną na zawsze w mojej pamięci a kiedy przyjdzie kres zapolujemy na bezkresnych łowiskach Wiecznej Krainy Łowów... Darz Bór!!! "


Przejdź do kontaktu

Nasz zespół

Jakub Piasecki
Prezes

Anna Lipiec
Księgowa

Magdalena Rogóż
Koordynator imprez

Aleksandra Rećko
Digital Coordinator