Polowanie na łosie na Białorusi

TO PRZYGODA DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

Łoś to największy przedstawiciel jeleniowatych w Europie.


Białoruś charakteryzuje się bardzo silną populacją tego gatunku, który zamieszkuje tam olbrzymie przestrzenie nieskalanych ludzką ręką bagien i torfowisk. Polowanie w tych warunkach na króla mokradeł ma wyjątkowy charakter. Z jednej strony, myśliwego zachwyca piękno dzikiej przyrody i naprawdę mocne jak na europejskie warunki byki łosi, z drugiej zaś polowanie na Białorusi pozwala spotkać się z minioną epoką, bo tam jakby czas się zatrzymał.

Proponujemy polowanie na Łosie w najlepszych białoruskich obwodach z którymi współpracujemy na przestrzeni wielu lat.Myśliwi, którzy są przewodnikami łowieckimi są odpowiednio przygotowani merytorycznie i praktycznie. Gwarantujemy wzorową organizację i niezapomniane przygody łowieckie. Dokładamy wszelkich starań by każdy myśliwy wyjeżdżający na polowanie na Białoruś czuł się traktowany maksymalnie indywidualnie i wrócił z łowów usatysfakcjonowany.

Polowanie przyjmuje charakter zarówno aktywnego podchodu jak również zasiadki.


Podczas łowów jest szansa spotkania jeleni, dzików i wilków.

Oferta polowania zawiera:- 6 dni pobytu z pełnym wyżywieniem
- 4 dni polowania
- transport podczas polowania
- przygotowanie łowiska, oraz pracę podprowadzającego 1:1
- wstępną preparację trofeów


Po szczegóły cenowe oferty zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: jakub.piasecki@argali.pl


Przejdź do kontaktu!

Nasz blog

Zobacz historie z naszego bloga
September 28, 2018

Pieśń głuszca – prolog wybuchu wiosny

Obwód szumiliński słynie z mocnej populacji głuszca. Wybrałem się tam nie w byle jakim towarzystwie, bo z człowiekiem, który od 25 lat co wiosnę uczestniczy w tokach tych królewskich ptaków.
September 28, 2018

Magiczny wschód

Już kilkadziesiąt kilometrów za przejściem granicznym z Białorusią świat przeobraża się tak, jakbyśmy zmienili nie kraj, ale co najmniej kontynent. Dla mnie osobiście ta konkretna granica jest nie tylko barierą fizyczną i prawną, lecz także rzeczywistym rozgraniczeniem poglądów i wartości.
September 28, 2018

Buffalo

Myśliwy nastawił się już na powrót do obozu z pustymi rękami. Albo raczej z pustą paką terenowego land cruisera. To był wbrew pozorom poranek obfitujący w emocje, choć próżno szukać satysfakcji na młodej brodatej twarzy, przyozdobionej w wymowny grymas.
September 28, 2018

Wielka piątka

Dzięki współpracy z praktykami tych łowów zrewidowałem swoje poglądy na ten temat. Nie ukrywam, że słowa miejscowego człowieka od 29 lat zajmującego się polowaniami na wielką piątkę znaczą dla mnie więcej niż teorie wysnuwane przez myśliwych, którzy zaledwie liznęli to zagadnienie.