Polowanie na bawoły w Zimbabwe

TO PRZYGODA DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

Jak mówią starzy nemrodzi


„…bawoła czy słonia nie można tylko strzelić – trzeba je pokonać. Trzeba wspiąć się na wyżyny swoich łowieckich możliwości i na afrykańskiej ziemi zostawić pot i łzy szczęścia…”

Mamy zaszczyt zaproponować państwu chyba jedno z najpiękniejszych polowań na świecie – łowy na bawoła w okolicznościach dzikiej, nie ogrodzonej przyrody Zimbabwe.Największym atutem naszej oferty jest jej dziki, naturalny wymiar. Na przestrzeni lat łowy na tzw. „czarną śmierć” przyjęły komercyjny, niemal masowy charakter wypaczając pogląd naszej myśliwskiej rodziny. Polowanie, które proponujemy ma szczególnie indywidualny charakter, jednak nie należy do łatwych.

To wielkie wyzwanie, podczas którego wyczerpanie miesza się z najpiękniejszymi myśliwskimi emocjami.


Naszym marzeniem jest, by Twoje polowanie na bawoła stało się najważniejszym momentem myśliwskiej kariery.

Polowanie prowadzone jest w grupie maksymalnie 4 myśliwych.

Oferta polowania zawiera:- zakwaterowanie w unikalnym miejscu w sercu afrykańskiego buszu, pełne wyżywienie (wliczając napoje alkoholowe) transport podczas polowania
- profesjonalny myśliwy, tracker, skinner
- dokumentacja związana z polowaniem i odstrzałem Bawołu
- wszelkie transporty podczas polowania
- wypożyczenie broni + amunicja
- odstrzał 1 Bawołu afrykańskiego
- pamiątkowy album po polowaniu

Po szczegóły cenowe oferty zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: jakub.piasecki@argali.pl


Przejdź do kontaktu!

Nasz blog

Zobacz historie z naszego bloga
September 28, 2018

Pieśń głuszca – prolog wybuchu wiosny

Obwód szumiliński słynie z mocnej populacji głuszca. Wybrałem się tam nie w byle jakim towarzystwie, bo z człowiekiem, który od 25 lat co wiosnę uczestniczy w tokach tych królewskich ptaków.
September 28, 2018

Magiczny wschód

Już kilkadziesiąt kilometrów za przejściem granicznym z Białorusią świat przeobraża się tak, jakbyśmy zmienili nie kraj, ale co najmniej kontynent. Dla mnie osobiście ta konkretna granica jest nie tylko barierą fizyczną i prawną, lecz także rzeczywistym rozgraniczeniem poglądów i wartości.
September 28, 2018

Buffalo

Myśliwy nastawił się już na powrót do obozu z pustymi rękami. Albo raczej z pustą paką terenowego land cruisera. To był wbrew pozorom poranek obfitujący w emocje, choć próżno szukać satysfakcji na młodej brodatej twarzy, przyozdobionej w wymowny grymas.
September 28, 2018

Wielka piątka

Dzięki współpracy z praktykami tych łowów zrewidowałem swoje poglądy na ten temat. Nie ukrywam, że słowa miejscowego człowieka od 29 lat zajmującego się polowaniami na wielką piątkę znaczą dla mnie więcej niż teorie wysnuwane przez myśliwych, którzy zaledwie liznęli to zagadnienie.