Polowanie na niedźwiedzie na Kamczatce

TO PRZYGODA DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

Niepowtarzalny charakter przyrodniczy Kamczatki sprawia, że występuje tam najsilniejsza na świecie populacja niedźwiedzi brunatnych.


Swoimi rozmiarami daleko w tyle zostawiają resztę przedstawicieli tego gatunku zamieszkujących Europę i Eurazję. Niedźwiedź kamczacki osiąga długość między 2,7 a 3,2 metra i wagę powyżej 500 -600 kg. Polowanie na tego olbrzyma w okolicznościach dzikiej przyrody Kamczatki to jedno z najbardziej poszukiwanych polowań na świecie. Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli połączyć wypoczynek z dobrym polowaniem i połowem ryb poprowadzonym przez doświadczonego organizatora.

Nasza oferta to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy. Obwód zlokalizowany jest około 200 km na południe od Pietropawłowska Kamczackiego. Wrzesień jest najlepszym miesiącem żeby połączyć polowanie na niedźwiedzia z połowami łososi.

Kamczatka nazywana jest krainą wulkanów. Jest ich na tym półwyspie ponad 300. Jest to jeden z najrzadziej zaludnionych obszarów na świecie 1os/km2. Zmienna aktywność wulkanów tworzy z Kamczatki niepowtarzalną krainę przyrodniczą.

Oferta polowania zawiera:



- 8 dni pobytu na Kamczatce, 6 dni polowania oraz połowu ryb
- zakwaterowanie i pełne wyżywienie w obozie myśliwskim
- wypożyczenie sprzętu wędkarskiego oraz broni myśliwskiej
- wszelkie zezwolenia myśliwskie, transport na miejscu
- odstrzał 1 niedźwiedzia bez względu na wielkość oraz wszystkie złowione ryby
- dokumentacja eksportowa trofeum wliczając CITES eksportowy, wstępna preparacja trofeum

Po szczegóły cenowe oferty zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: jakub.piasecki@argali.pl


Przejdź do kontaktu!

Nasz blog

Zobacz historie z naszego bloga
September 28, 2018

Pieśń głuszca – prolog wybuchu wiosny

Obwód szumiliński słynie z mocnej populacji głuszca. Wybrałem się tam nie w byle jakim towarzystwie, bo z człowiekiem, który od 25 lat co wiosnę uczestniczy w tokach tych królewskich ptaków.
September 28, 2018

Magiczny wschód

Już kilkadziesiąt kilometrów za przejściem granicznym z Białorusią świat przeobraża się tak, jakbyśmy zmienili nie kraj, ale co najmniej kontynent. Dla mnie osobiście ta konkretna granica jest nie tylko barierą fizyczną i prawną, lecz także rzeczywistym rozgraniczeniem poglądów i wartości.
September 28, 2018

Buffalo

Myśliwy nastawił się już na powrót do obozu z pustymi rękami. Albo raczej z pustą paką terenowego land cruisera. To był wbrew pozorom poranek obfitujący w emocje, choć próżno szukać satysfakcji na młodej brodatej twarzy, przyozdobionej w wymowny grymas.
September 28, 2018

Wielka piątka

Dzięki współpracy z praktykami tych łowów zrewidowałem swoje poglądy na ten temat. Nie ukrywam, że słowa miejscowego człowieka od 29 lat zajmującego się polowaniami na wielką piątkę znaczą dla mnie więcej niż teorie wysnuwane przez myśliwych, którzy zaledwie liznęli to zagadnienie.